WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW

 tel. 324 112 112
 email: kontakt@volvia.pl

 

plende

Aby przedsiębiorstwo funkcjonowało skutecznie, niezbędne są pojazdy gotowe do jazdy w każdej chwili i zapewniające pracownikom komfort oraz bezpieczeństwo. Dojazd do Klienta, na spotkanie biznesowe, przemieszczanie się pomiędzy siedzibami firmy, a w końcu wykonywanie zadań zleconych przez Klienta – wszystko to wymaga posiadania odpowiedniego auta. Wiedząc o tym doskonale i znając potrzeby naszych Klientów, oferujemy Państwu wynajem długoterminowy samochodów – powyżej jednego roku. Oferta ta skierowana jest do firm i polecana jest przedsiębiorcom niezależnie od tego czy potrzebują jednego auta, czy może całej floty pojazdów.

Dlaczego warto?

Wynajem długoterminowy samochodów niesie za sobą trzy podstawowe korzyści:

  • Stałe, miesięczne koszty ponoszone przez wynajmującego, który wie jaką kwotę będzie musiał płacić od samego początku nawiązania współpracy. Koszty te są niezmienne przez cały okres trwania umowy.
  • Użytkownik nie musi przejmować się przeglądami, opłatami serwisowymi i innymi sprawami związanymi z nieprawidłowym działaniem pojazdu. W ramach umowy jest on bowiem pod okiem fachowców i można zgłosić się do nas w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów. Naprawa zostanie przeprowadzona nieodpłatnie.
  • Wynajem długoterminowy samochodu kończy się wraz z zakończeniem umowy – Klient ma jednak możliwość przedłużenia współpracy albo skorzystania z innego pojazdu, oczywiście na atrakcyjnych warunkach.
  • Nie ma konieczności angażowania własnych, zwykle bardzo dużych środków finansowych na zakup nowego auta, który po jakimś czasie i tak trzeba byłoby sprzedać. Jest to więc duża oszczędność dla firmy.

Oczywiście warto spojrzeć na tę opcję również z punktu widzenia korzyści czysto praktycznych dla przedsiębiorstwa – zyskuje ono wysokiej jakości samochody, które uzupełniają flotę i pozwalają na realizowanie określonych zadań. Klient ma możliwość skorzystania zarówno z pojazdów osobowych, jak również dostawczych, w związku z czym jest to opcja korzysta dla firm z różnych branż, w tym transportu.

Dlaczego my?

Wynajem długoterminowy samochodów jest tym, czym zajmujemy się od bardzo dawna – dysponujemy wieloma oddziałami na terenie całego kraju i zatrudniamy specjalistów, którzy pomogą Państwu w wyborze, a także znalezieniu najbardziej atrakcyjnej opcji finansowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy każdemu z nich w pełni indywidualną obsługę i kompleksowe działania – od doradztwa, przez wypożyczanie auta, aż do jego serwisowania, wymiany opon czy przeglądów. Oferujemy pojazdy różnych klas, od wszystkich producentów działających na polskim rynku – jesteśmy elastyczni i dzięki temu możemy zaproponować Państwu niestandardową ofertę, dopasowaną w pełni do Waszych potrzeb.

Co więcej? Czas, w jakim użytkować będziecie nasze auta należy od Państwa, tak jak wybór samochodu czy skorzystanie z opcji podstawienia pojazdu. Istnieje możliwość korzystania z naszych aut za granicą, a do tego oferujemy wszystkim Klientom rozbudowany system raportowania, dzięki któremu możliwe jest skuteczne kontrolowanie oraz minimalizowanie kosztów.

Volvia.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem